mgr Anna Naszydłowska

– magister fizjoterapii i licencjonowany kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu – Wydział Nauk o Zdrowiu i Wydział Farmaceutyczny. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetycznych i SPA w Poznaniu. Pracę kosmetologa traktuje jako pasję i hobby. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach. Jest specjalistą w depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer, w zabiegach mezoterapii igłowej, karboksyterapii i kuracjach pilingami medycznymi.

 

lic. Marta Góral

– licencjonowany kosmetolog. Absolwentka Poznańskiej Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji – Wydział Zdrowia Publicznego. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w zawodzie kosmetologa potrafi profesjonalnie dobrać odpowiedni zabieg dla każdego pacjenta. Z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Oddając się w jej ręce, otrzymują Państwo gwarancję wykonania zabiegu na najwyższym poziomie. Marta specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz i ciało oraz w depilacji laserowej.

 

Ewelina Lipińska

– dyplomowany technik kosmetologiczny z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Szkoły Medycznej w Koszalinie. Specjalizuje się w zabiegach anty-aging i kształtowaniu sylwetki, a od 3 lat w fototerapii – w tym depilacji laserowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kliku profesjonalnych salonach urody. Kosmetologia to bardzo szeroka dziedzina, w której Ewelina z całą pewnością się odnajduje, która jest dla niej nie tylko pracą, ale i pasją. Na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość zabiegów i zadowolenie Klienta. Praca w salonie sprawia jej olbrzymią radość, dzięki czemu jest zawodowo szczęśliwa i spełniona. Jako dziecko chciała zostać lekarzem weterynarii, ponieważ jest wielką miłośniczką zwierząt i do dzisiaj wspiera fundacje pomagające bezbronnym i bezdomnym zwierzętom.

 

Marta Prokopowicz

– z wykształcenia jest dziennikarką i terapeutką. W salonie Top Laser pracuje na stanowisku recepcjonistki. Marta zajmuje się sprawami administracyjnymi i jest odpowiedzialna za umawianie wizyt. Zawsze z wielkim zaangażowaniem pomaga naszym Klientom w doborze odpowiedniego zabiegu oraz znalezieniu dogodnego dla nich terminu. Codziennie z głową pełną pomysłów stara się znaleźć nowe rozwiązania, polepszające funkcjonowanie salonu. Wspiera cały zespół Top Laser w osobistej obsłudze klienta. Najwięcej satysfakcji daje jej praca z ludźmi – ich zaufanie jest wyznacznikiem tego, iż wspólna pasja i zaangażowanie dają niesamowite efekty.